НОВИНИ

Тепер, коли ми навчилися літати
по повітрю, як птахи,
плавати під водою, як риби,
нам не вистачає тільки одного:
навчитися жити на землі, як люди.
Б. Шоу

 

     Для того, щоб  сформувати у здобувачів освіти чітке уявлення про толерантність; стимулювати їх уяву у пошуках власного розуміння толерантності;  розвивати навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості практичний психолог ліцею Г. Бойко. провела  інформаційний дайджест з елементами тренінгу «Толерантність – шлях до миру та взаєморозуміння».

   Під час заняття  здобувачі освіти виявили основні риси толерантності за соціальними сферами життя, склали «квітку толерантної та інтолерантної особистості» працюючи з поняттям "толерантність", відкрили  його нові грані й аспекти. Кожен із присутніх із задоволенням аналізував запропоновані їм ситуації. Кожна група зобразила висловила своє бачення того, що потрібно зробити для того, щоб ліцей став територією толерантності.  Цікавим було проведення вправи – релаксатор «Хороші слова один для одного». Задля того, щоб здобувачі освіти зрозуміли, що всі ми різні, але всі рівні в своїх правах було проведено вправу «Дискримінація».

      Наостанок кожен учасник отримав буклети «Толерантність у сучасному житті» та переглянули відео «Толерантність починається з мене».

     Проведений захід  дав  можливість здобувачам освіти  ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ

«Толерантність 

або щастя

коли тебе розуміють» 

 

«Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші.

Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між

нами взаємної  терпимості»  

 

 Г.Гвіччардіні

       Сьогодення потребує не лише добрих справ, а й милосердя, чуйності, толерантності, співчуття. Саме з цією метою задля  створення ситуаційного успіху та потреби злагоди і поваги до інших людей, інших думок, дотримання своїх переконань і визначення такого ж права за іншими, практичним психологом  Бойко Г.М. для здобувачів освіти ліцею було проведено психологічний практикум «Толерантність або щастя коли тебе розуміють». Своєрідним закликом толерантного ставлення до тих, хто зустрічається на нашому життєвому шляху під час заняття стала притча «Толерантність – це терпіння». Виконуючи вправу «Конверт одкровень» кожен із присутніх активно висловлював свою думку, розглядали різні ситуації з життя. Завершальним етапом  стало підбиття підсумків про те, з кого починається толерантність? По закінченні заняття здобувачі освіти мали змогу переглянути відео «Толерантність починається з мене» та отримали буклети «Толерантність врятує світ».
      «Творіть добро!» - ось гасло толерантності, ось гідний учинок кожної людини, кожного громадянина. Толерантність - це гармонія в багатоманітності.
«Любов виникає з любові, коли хочу,
 щоб мене любили, я сам першим люблю»
Григорій Сковорода

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в здобувачів освіти ліцею загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу з 16 по 20 листопада 2020 року у Володарському професійному аграрному ліцеї стартував  Тиждень толерантності під гаслом «Від щирого серця даруймо доброту». Працівники психологічної служби Бойко Г.М. та Савенок І.В. відкрили тиждень оформленням тематичної стіни  «До серця йде лиш те, що йде від серця», яка нагадувала здобувачам освіти та педагогічним працівникам про значимість Міжнародного дня толерантності. Здобувачі освіти взяли участь у проведенні фотофлешмобу «Толерантний я, толерантна сім’я, толерантна держава моя».
    Доброта – одна з найголовніших людських чеснот. Будьте ласкаві до інших, боріться з байдужістю душі, отримуйте задоволення від добрих справ, які йдуть від вашого серця та сприймаються серцями інших. Адже, доброта, як і посмішка, завжди повертається. Поспішайте творити добро!
 
18 ЖОВТНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ !

18 жовтня  Україна відзначала  Європейський день боротьби із торгівлею людьми. Торгівля людьми – це злочинний бізнес, сучасна форма рабства, що грубо порушує права людини. Це злочин, який має багато назв –  «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми», «трафікінг». Слово трафікінг означає торгівля людьми. Наприкінці ХХ століття з його проявами зіткнулась Україна.

    Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований     18   жовтня 2007 року Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.


https://docs.google.com/presentation/d/1lSr_XL_YaNhbHBfAqDhgbjcKq0PuY2bSa7Tfs0APknY/edit#slide=id.p1


 Комментариев нет:

Отправка комментария