Професійний кейс психолога
     Психолог - це та людина, у якої не все ідеально, 

                            але усе по-справжньому.


«Педагог повинен бути сам вихованою і освіченою людиною. Тому підготовка педагога починається з його власного виховання і освіти» 

П. Блонський


  • ТРЕНЕРСЬКИЙ  ПОРТФЕЛЬ


  •  МЕТОДИ АКТИВНОГО НАВЧАННЯ


Пріорітети


       Мені дуже подобається вислів "Життя - це те що з вами трапляється поки ви плануєте".
 Всі ми маємо певні плани на своє життя. Хтось можливо розписав своє майбутнє по пунктах з часовими проміжками. в когось можливо є план одружитись в 25, народити в 27 чи розпочати свій стартап до 30. Дуже часто на тренінгах по саморозвитку пропонуються врави, ду учасник розписує своє цілі і ресурси для їх досягнення. Надзвичайно популярною є Карта Мрій, чи Карта Бажань. як на мене все це має свої плюси і мінуси. Величезним плюсом є те, що людина візуалізує собі напрямок, в котрому має рухатись.Мінусом є те, що час від часу життя вносить своє корективи.
       Буває, ми стикаємось з обставинами в житті, які на перепоні наших бажань.
І їх потрібно брати до уваги. Тому, думаю, важливо плануючи щось, чи ставлячи перед собою певні цілі, враховувати, що щось може відтерміновувати їх здійснення, а про деякі прийдеться забути. Якщо ви плануєте купити дім в кредит і виплачувати кошти економлячи на сімейному бюджеті, то візьміть до уваги чи всі в вашій сім+ї погодяться на це. Якщо ви плануєте величезне весілля, то врахуйте думку вашої половинки. Це допоможе вам уни кнути розчарувань, фрустрацій і т.д. Думаю нечесно робити інших людей заручниками ваших планів. Якщо ви хочете схуднути, то нечесно всіх домашніх теж садити на дієту, особливо якщо вони проти. Але я власне  не про те. А про те, що деколи життя завдає нам ппевних ударів, чи робить певні корективи. І ми повинні бути готовими до того і старатись не впадати одразу в депресію. Вдало буде згадати ще один вислів, що популярний в соцмережах "Сильний не той хто впав, а той, хто піднявся".
          Кожного разу коли руйнуються наші плани треба вставати і вперто планувати далі. або відпустити і насолоджуватись тою феєрією)))). Коли стається щось таке, що збиває з ніг, подумайте, чи важливо це буде для вас років через 10. Але разом з тим, не переставайте мріяти, бо в тому і є смак життя))))
 Всі ми маємо певні плани на своє життя. Хтось можливо розписав своє майбутнє по пунктах з часовими проміжками. в когось можливо є план одружитись в 25, народити в 27 чи розпочати свій стартап до 30. Дуже часто на тренінгах по саморозвитку пропонуються врави, ду учасник розписує своє цілі і ресурси для їх досягнення. Надзвичайно популярною є Карта Мрій, чи Карта Бажань. як на мене все це має свої плюси і мінуси. Величезним плюсом є те, що людина візуалізує собі напрямок, в котрому має рухатись.Мінусом є те, що час від часу життя вносить своє корективи.       Буває, ми стикаємось з обставинами в житті, які на перепоні наших бажань.І їх потрібно брати до уваги. Тому, думаю, важливо плануючи щось, чи ставлячи перед собою певні цілі, враховувати, що щось може відтерміновувати їх здійснення, а про деякі прийдеться забути. Якщо ви плануєте купити дім в кредит і виплачувати кошти економлячи на сімейному бюджеті, то візьміть до уваги чи всі в вашій сім+ї погодяться на це. Якщо ви плануєте величезне весілля, то врахуйте думку вашої половинки. Це допоможе вам уни кнути розчарувань, фрустрацій і т.д. Думаю нечесно робити інших людей заручниками ваших планів. Якщо ви хочете схуднути, то нечесно всіх домашніх теж садити на дієту, особливо якщо вони проти. Але я власне  не про те. А про те, що деколи життя завдає нам ппевних ударів, чи робить певні корективи. І ми повинні бути готовими до того і старатись не впадати одразу в депресію. Вдало буде згадати ще один вислів, що популярний в соцмережах "Сильний не той хто впав, а той, хто піднявся".
          Кожного разу коли руйнуються наші плани треба вставати і вперто планувати далі. або відпустити і насолоджуватись тою феєрією)))). Коли стається щось таке, що збиває з ніг, подумайте, чи важливо це буде для вас років через 10. Але разом з тим, не переставайте мріяти, бо в тому і є смак життя)))) Всі ми маємо певні плани на своє життя. Хтось можливо розписав своє майбутнє по пунктах з часовими проміжками. в когось можливо є план одружитись в 25, народити в 27 чи розпочати свій стартап до 30. Дуже часто на тренінгах по саморозвитку пропонуються врави, ду учасник розписує своє цілі і ресурси для їх досягнення. Надзвичайно популярною є Карта Мрій, чи Карта Бажань. як на мене все це має свої плюси і мінуси. Величезним плюсом є те, що людина візуалізує собі напрямок, в котрому має рухатись.Мінусом є те, що час від часу життя вносить своє корективи.       Буває, ми стикаємось з обставинами в житті, які на перепоні наших бажань.І їх потрібно брати до уваги. Тому, думаю, важливо плануючи щось, чи ставлячи перед собою певні цілі, враховувати, що щось може відтерміновувати їх здійснення, а про деякі прийдеться забути. Якщо ви плануєте купити дім в кредит і виплачувати кошти економлячи на сімейному бюджеті, то візьміть до уваги чи всі в вашій сім+ї погодяться на це. Якщо ви плануєте величезне весілля, то врахуйте думку вашої половинки. Це допоможе вам уни кнути розчарувань, фрустрацій і т.д. Думаю нечесно робити інших людей заручниками ваших планів. Якщо ви хочете схуднути, то нечесно всіх домашніх теж садити на дієту, особливо якщо вони проти. Але я власне  не про те. А про те, що деколи життя завдає нам ппевних ударів, чи робить певні корективи. І ми повинні бути готовими до того і старатись не впадати одразу в депресію. Вдало буде згадати ще один вислів, що популярний в соцмережах "Сильний не той хто впав, а той, хто піднявся".          Кожного разу коли руйнуються наші плани треба вставати і вперто планувати далі. або відпустити і насолоджуватись тою феєрією)))). Коли стається щось таке, що збиває з ніг, подумайте, чи важливо це буде для вас років через 10. Але разом з тим, не переставайте мріяти, бо в тому і є смак життя)))).


Комментариев нет:

Отправка комментария